SākumsJaunumi

PUTUSTIKLA GRANULU PIEGĀDE NĪCAS SPORTA HALLEI

26.08.2015.  

Priecājamies, ka arī SIA JUMP ir iespēja piedalīties mūsdienīgas un energoefektīvas sporta halles būvniecībā. SIA JUMP ir uzsācis, putustikla granulu piegādi sporta halles projektam. Visu apjomu objektā plānots piegādāt līdz septembra beigām.

 

Putustikla granulas ir jauns minerāls, viegls celtniecības un izolācijas materiāls ar daudzveidīgu pielietojamību. Izgatavots no šķirotu stiklu atkritumiem. Savāktais materiāls tiek samalts un karsēts kopā ar dabīgu reaģentu (silīcija karbīds), kurš veicina materiāla izplešanos. Putustikla izstrādājumi ir siltumizolācijas ekoloģiskā nākotne. Kāpēc? Jo putustikls ietaupa enerģiju, ir videi draudzīgs un ievērojami samazina izmaksas, salīdzinot ar parasto izolāciju. Putustikls ir augstas kvalitātes pārstrādāts produkts no 100 % pārstrādāta stikla un tāpēc atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Vairāk informācijas par materiālu SIA JUMP mājaslapā:

http://www.e-jump.lv/putustikls/putustikla-granulas/

 

Jaunā sporta halle būs ne vien mūsdienīga, bet arī energoefektīva. Ņemot vērā samazināto siltumenerģijas patēriņu, samazināsies oglekļa dioksīda emisijas, kā arī ikgadējie ēkas uzturēšanas izdevumi. Ēkā būs lielā sporta zāle ar tribīnēm 420 skatītājiem, trenažieru zāle, grupu nodarbību zāle, ģērbtuves ar tualetēm un dušām, tiesnešu un skolotāju telpas, inventāra noliktava, pirts, vestibils ar garderobi un pat pieslēguma vieta izbraukuma kafejnīcai.

 

Būvniecību plānots pabeigt līdz 2016. gada pavasarim.
Būvdarbu kopējais apjoms: 2.4 MEUR.

 

Projekts “Zema enerģijas patēriņa ēkas “Nīcas sporta halle” jaunbūve Nīcas novadā” tiks īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda programmas “Nacionālā klimata politika” atklātā konkursa ietvaros.