SākumsSiltumizolācijaMinerālvatePaveiktie darbi

Bēniņu renovācija Svētes iela, 28, Jelgava

Objekts:

Svētes iela 28, Jelgava

Pasūtītājs:

Prime Service SIA

Materiāls:

Paroc BLT3

Apjoms:

50 m3

Informācija par objektu:

SIA JUMP šajā projektā izbūvēja staigājamās laipas, nosiltināja pārsegumu ar beramo akmens vati PAROC BLT3 un nosedza vati ar vēja izolāciju.

Māja būvēta aptuveni pirms 30 gadiem, un tajā ir 12 dzīvokļu. Kā liecina projekta informācija, kopš ēkas nodošanas ekspluatācijā tai nebija veikti būtiski pasākumi energoefektivitātes uzlabošanai – daļai ēkas vien nomainīti logi. Pamatojoties uz būves tehniskās apsekošanas rezultātiem, būves tehniskais nolietojums kopumā bija 35 procenti.

Kā liecina pašvaldības informācija, māja piedzīvo pilnīgu renovāciju – trešā stāva pārseguma siltināšanu un jumta seguma nomaiņu; ēkas ārējo sienu fasāžu siltināšanu (tajā skaitā cokols, logu ailu sānu malas), pagraba pārseguma siltināšanu, logu nomaiņu koplietošanas telpās un kāpņu telpu remontu, vējtveru sakārtošanu un ārdurvju nomaiņu; koka logu nomaiņu dzīvokļos; apkures sistēmas modernizāciju – radiatoru, stāvvadu nomaiņu, kā arī termoregulatoru un alokatoru uzstādīšanu. Īstenojot šos pasākumus, saskaņā ar energoaudita pārskatā norādīto plānotais siltuma patēriņa ietaupījums no esošā siltuma patēriņa būs 44,11 procenti.

Šajā mājā, tāpat kā pārējās, kuras renovāciju piedzīvo šogad, darbi tiek veikti vēl iepriekšējās valsts atbalstītās siltināšanas programmas gaitā. Svētes ielas 28 renovāciju veic PS „Prime Service – BūvLat grupa”. [teksts no raksta Zemgales ziņās 2015. gada 8. septembris 18:15]