SākumsPutustiklsPutustikla loksnes

Putustikla loksnes

Augstas kvalitātes siltumizolācijas materiāls, kas izmantojams gan kā siltumizolācija, gan kā slodzi nesoša konstrukcija. Materiāls galvenokārt izgatavots no pārstrādāta stikla atkritumiem (> 66%) un dabiskiem minerāliem, kas neierobežotā daudzumā sastopami dabā. Veicot otrreizējo stikla pārstrādi tiek nodrošināts, ka šie atkritumi nenonāk dabā un tiek samazināts kopējais nepārstrādāto atkritumu apjoms.

MATERIĀLA ĪPAŠĪBAS

1. ŪDENSDROŠS

Materiāls ir ūdensdrošs, tā sastāvā ir stikls. Tas neuzsūc mitrumu un laika gaitā nedeformējās.

2. KAITĒKĻU DROŠS

Materiāls nepūst, nepelē un tajā nemājo grauzēji jo materiāls ir neorganisks. Materiāls ir pārāks par citām izolācijām kā pamatu izolācija un iestrādei augsnē, jo tajā neiesūcās mitrums un tas augsnē nesadalās.

3. SLODZES NESOŠS

Materiāls ir ļoti izturīgs, pat slodzei iedarbojoties ilgstošā laika periodā. Materiāls nedeformējās, nemaina formu un var tikt izmantots kā slodzi nesoša konstrukcija. Izturība spiedē 1.6N/mm2.

4. NEDEGOŠS

Stabila formā līdz pat 1000C, ugunsdrošības klase A1. Ugunsgrēka gadījumā materiāls karstuma ietekmē neizdala cilvēkam kaitīgas gāzes, kā tas ir poliuretāna bāzes siltumizolāciju gadījumā. Tas nodrošina drošu cilvēku evakuāciju un novērš iespēju saindēties ar toksiskiem dūmiem.

5. TVAIKA IZOLĒJOŠS
Putustikls sastāv no tīra stikla, tas ir hermētiski noslēgts, slēgtas šūnas. Tas ir gāzes un tvaiki necaurlaidīgs.
Vapour-control-foamglass
6. STABILAS FORMAS
Putustiklam ir zems siltuma kustības koeficients, tādā pašā līmenī, betonam un tēraudam. Putustiklu var līmēt pie konstrukcijām bez mehāniskiem stiprinājumiem, jo tam ir ļoti laba adhēzija. Līdz ar to tiek ievērojami samazināti aukstuma tilti.
 Dimension-stable-foamglass
5. SKĀBJU NEITRĀLS
Materiāls ir noturīgs pret organiskiem šķīdinātājiem un skābēm jo tā sastāvā ir tīrs stikls. Materiāls nesadalās atmosfēras iedarbības rezultātā.
8. VIEGLI IESTRĀDĀJAMS

Putustikla loksnes ir viegli iestrādājamas, jo materiāls sastāv no porām ar plānām sieniņām, meteriāls viegli padodās apstrādei, tādēļ tā piegriešanu vēlamajos izmēros var veikt ar rokas zāģi vai ar cirkulzāģi.

9. EKOLOĢISKS

Materiālā sastāvā nav degšanas atlikumu antipirēnu, tajā nav toksisku sastāvdaļu. Putustikla loksnes var tikt izmantotas atkārtoti pēc demontāžas, vai arī sasmalcinot izmantojamas kā putustikla granulas grīdas un pamatu izolācijā, stāvlaukumiem vai ceļu pamatnēm.

PIELIETOJUMS

Zemgrīdas izolācija

Putustikla loksnes var izmantot kā zemgrīdas siltumizolāciju gan zem pārseguma, gan virs pārseguma zem tīrās grīdas. Kā zemgrīdas izolācija tā nodrošina gruntsūdens un kapilārā ūdens barjeru.

Pamatu perimetra izolācija

Ārsienu perimetra izolācijai nepieciešamās īpašības ir noturība pret grunts radīto spiedienu, noturība pret pelēšanu, pūšanu un insektiem. Putustikla loksnes lieliski nodrošina visu šo prasību izpildi.

Fasādes siltumizolācija

Mūsdienīgu ēku fasādēm jānodrošina lai tiktu ievērotas ugunsdrošības prasības, vēja radīto slodžu noturība un laika apstākļu iedarbības noturība. Mūsdienās aizvien aktuālāks paliek jautājums arī par fasāžu siltumtehniskajām īpašībām. Lai nodrošinātu aizvien augošās prasības šajās jomās nepieciešams mūsdienīgs siltumizolācijas materiāls. Putustikla loksnes nodrošina visas šīs prasības un piedāvā labākos risinājumus katrā no šīm nozarēm. Rezultātā Jūs iegūstat risinājumus, kas atbilst augstākajām ekspluatācijas un drošībās prasībām gan jaunbūvēs, gan renovējamās ēkās.

Plakano jumtu siltumizolācija

Plakanie jumti ir viena no nozarēm, kur putustikla loksne stiek lietotas visplašāk. Pat viss skarbākajos ekspluatācijas apstākļos jumti, kuros izmantotas putustikla loksnes veiksmīgi tiek ekspluatēti pat pēc 50 gadiem.  Rezultāts, ko Jūs iegūstat ir augsta kvalitāte un ilgs ekspluatācijas laiks.